| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Фев 22, 2008 22:00 Заглавие: |
|
|
Моите предположения и за двата ги има нагоре в темата.
Когато нещата не са много ясни е добре да се пробват други варианти за уточняване (това е смисъла и на "онази" тема), но в тази ситуация май не е възможно (клиента се справя сам доколкото разбирам от написаното). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoil_Pishikov Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юли 2007 Мнения: 133
|
Пуснато на: Пет Фев 22, 2008 22:36 Заглавие: |
|
|
Не искам да влизам в спор с когото и да е от форума.Обещал съм на ваш колега ,Модератор,.Признавам си, че правописа ми от ПЦ ме нерви и естествено греша.Вслучая разбрах от к.Оld4 че вместо Nokia съм написал
NOKIA . В поста ми =споменатата Nокia=вече го бях написал правилно и всеки би се ориентирал за какво ст. в-с.
RC някога вТВиРадио Сервизи само началниците имахТЕ ПЦ-та,това го пиши в графа шеги.Лека вечер. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Фев 22, 2008 22:49 Заглавие: |
|
|
| Stoil_Pishikov написа: | .....Вслучая разбрах от к.Оld4 че вместо Nokia съм написал
NOKIA . В поста ми =споменатата Nокia=вече го бях написал правилно и всеки би се ориентирал за какво ст. в-с.
RC някога вТВиРадио Сервизи само началниците имахТЕ ПЦ-та,това го пиши в графа шеги... |
От първите две изречения съм просто впечатлен след всичко което се изписа и подчерта къде с болт къде с червено
А за последното - просто нямам думи (и подходящ емотикон който да изрази пълното ми "втрещяване" от поредната ти безумна и фантасмагорична констатация).
Да ме прощаваш, ама има една приказка - Ти му приказваш, а оно рупа ли, рупа.
Та и твоята така - какво ти хортувахмЕ - ти за какво се хвана (как била написана NoKiA-tA).
Е ти просто си уникален случай.
С писането е ясно как си, но и с четенето - хич не си добре (да знаеш).
То бива, бива, ама твоето ...
Edit:
Да ти го поясня единия от въпросите си в очеваден вид:
Опитах се да те помоля да уточниш дали модела на Нокията е MK(както си го написал в заглавието) или MX както предположих и ти го потвърди (май напълно несъзнателно) в писанието си тази вечер.
Прочети си пак отговорите - и внимателно, моля.
Последната промяна е направена от RC на Пет Фев 22, 2008 23:12; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoil_Pishikov Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юли 2007 Мнения: 133
|
Пуснато на: Пет Фев 22, 2008 23:10 Заглавие: |
|
|
То се случва Мома да роди ,ама аз че съм объркал X-са с К-то се наговориха куп приказки.
Ако аз бях на ваше място,щях да постъпя спрямо потребителя по кротко.
Щях да му кажа пр.Виж пак но внимателно надписа,а не силно се съмнявам.Явно аз съм черната овца на форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Фев 22, 2008 23:26 Заглавие: |
|
|
Добре, ще го имам впредвид и следващия път в рамките на два пъти повече постове ще те питам дали си сигурен, че това което КАТЕГОРИЧНО пишеш (след като си попитан вече изрично) - вярно си го на/пре/писал.
А сега най-официално ти се извинявам за това, че направих опит да ти помогна и си загубих времето да ти обяснявам ОЧЕВАДНИ твои недоразумения които никак не съм сигурен, че си успял да схванеш.
И не го преживявай чак толкоз.
(В това също се съмнявам, след определенията и констатациите които раздаваш с лека ръка според собствените си фантазии).
И дано въпросния клиент дето трябва да ти върши твоята работа (според мен) да има повечко късмет.
На темата и слагам катинара.
Ако считаш, че имаш още какво да кажеш - обади се, ще го сваля специално за теб.
В случай, че се получи някакво решение на основния въпрос - също може да се обадиш за да имаш възможността да напишеш какъв е резултата (ако желаеш). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Фев 23, 2008 16:58 Заглавие: |
|
|
Тъй като проблема не е решен и по молба на отворилия темата - свалям катинара.
Подробностите които са свързани с темата по същество не е лошо да ги напишеш и тук.
Моля темата да продължи по същество като се чете и пише внимателно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoil_Pishikov Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юли 2007 Мнения: 133
|
Пуснато на: Съб Фев 23, 2008 17:33 Заглавие: |
|
|
Днес намерих FRC4O83=P3029. Акая не реагира, след това пробвах с VIZA нито Акая нито Нокиата - не трепнаха .Спомням си за една Nokia 7155 VT пак имах същия проблем, за нея ставаше един единствен пилот не си го спомням сега.Явно са си проблемни ,Скандинавски манталитет.
Ако някой се е главоблъскал като мен нека помага. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Фев 23, 2008 17:49 Заглавие: |
|
|
Ква VISA е -от новите с капачето или от старите сивите?
1320 код? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoil_Pishikov Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юли 2007 Мнения: 133
|
Пуснато на: Съб Фев 23, 2008 19:27 Заглавие: |
|
|
| Да с капачето,имам 2 едната е ,solo tv,пробвах вс. кодове и по 20мин. на авто -уви.Тази Нокиа от горния ми пост също не я хващаше VIZA-та.В понеделник ще пр. 1320 дано имам късмет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
igi66 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Ное 2006 Мнения: 407 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Нед Фев 24, 2008 12:13 Заглавие: |
|
|
Графиката на звука да ли е сива? _________________ Телефон за връзка: 0889445366 Иван
http://www.igi66.com
skype:igi66_ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|