Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ДУ за NOKIA MK74F3
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Пет Фев 22, 2008 22:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Моите предположения и за двата ги има нагоре в темата.
Когато нещата не са много ясни е добре да се пробват други варианти за уточняване (това е смисъла и на "онази" тема), но в тази ситуация май не е възможно (клиента се справя сам доколкото разбирам от написаното).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Stoil_Pishikov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Юли 2007
Мнения: 133

МнениеПуснато на: Пет Фев 22, 2008 22:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Не искам да влизам в спор с когото и да е от форума.Обещал съм на ваш колега ,Модератор,.Признавам си, че правописа ми от ПЦ ме нерви и естествено греша.Вслучая разбрах от к.Оld4 че вместо Nokia съм написал
NOKIA . В поста ми =споменатата Nокia=вече го бях написал правилно и всеки би се ориентирал за какво ст. в-с.
RC някога вТВиРадио Сервизи само началниците имахТЕ ПЦ-та,това го пиши в графа шеги.Лека вечер.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Пет Фев 22, 2008 22:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Stoil_Pishikov написа:
.....Вслучая разбрах от к.Оld4 че вместо Nokia съм написал
NOKIA . В поста ми =споменатата Nокia=вече го бях написал правилно и всеки би се ориентирал за какво ст. в-с.

RC някога вТВиРадио Сервизи само началниците имахТЕ ПЦ-та,това го пиши в графа шеги...

Shocked Rolling Eyes Shocked
От първите две изречения съм просто впечатлен след всичко което се изписа и подчерта къде с болт къде с червено Shocked Rolling Eyes Shocked
А за последното - просто нямам думи (и подходящ емотикон който да изрази пълното ми "втрещяване" от поредната ти безумна и фантасмагорична констатация).

Да ме прощаваш, ама има една приказка - Ти му приказваш, а оно рупа ли, рупа.
Та и твоята така - какво ти хортувахмЕ - ти за какво се хвана (как била написана NoKiA-tA).
Е ти просто си уникален случай.
С писането е ясно как си, но и с четенето - хич не си добре (да знаеш).
То бива, бива, ама твоето ... Confused

Edit:
Да ти го поясня единия от въпросите си в очеваден вид:
Опитах се да те помоля да уточниш дали модела на Нокията е MK(както си го написал в заглавието) или MX както предположих и ти го потвърди (май напълно несъзнателно) в писанието си тази вечер.
Прочети си пак отговорите - и внимателно, моля.


Последната промяна е направена от RC на Пет Фев 22, 2008 23:12; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Stoil_Pishikov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Юли 2007
Мнения: 133

МнениеПуснато на: Пет Фев 22, 2008 23:10    Заглавие: Отговорете с цитат

То се случва Мома да роди ,ама аз че съм объркал X-са с К-то се наговориха куп приказки.
Ако аз бях на ваше място,щях да постъпя спрямо потребителя по кротко.
Щях да му кажа пр.Виж пак но внимателно надписа,а не силно се съмнявам.Явно аз съм черната овца на форума.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Пет Фев 22, 2008 23:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре, ще го имам впредвид и следващия път в рамките на два пъти повече постове ще те питам дали си сигурен, че това което КАТЕГОРИЧНО пишеш (след като си попитан вече изрично) - вярно си го на/пре/писал.
А сега най-официално ти се извинявам за това, че направих опит да ти помогна и си загубих времето да ти обяснявам ОЧЕВАДНИ твои недоразумения които никак не съм сигурен, че си успял да схванеш.

И не го преживявай чак толкоз.
(В това също се съмнявам, след определенията и констатациите които раздаваш с лека ръка според собствените си фантазии).
И дано въпросния клиент дето трябва да ти върши твоята работа (според мен) да има повечко късмет.

На темата и слагам катинара.
Ако считаш, че имаш още какво да кажеш - обади се, ще го сваля специално за теб.
В случай, че се получи някакво решение на основния въпрос - също може да се обадиш за да имаш възможността да напишеш какъв е резултата (ако желаеш).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Съб Фев 23, 2008 16:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Тъй като проблема не е решен и по молба на отворилия темата - свалям катинара.
Подробностите които са свързани с темата по същество не е лошо да ги напишеш и тук.
Моля темата да продължи по същество като се чете и пише внимателно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Stoil_Pishikov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Юли 2007
Мнения: 133

МнениеПуснато на: Съб Фев 23, 2008 17:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес намерих FRC4O83=P3029. Акая не реагира, след това пробвах с VIZA нито Акая нито Нокиата - не трепнаха .Спомням си за една Nokia 7155 VT пак имах същия проблем, за нея ставаше един единствен пилот не си го спомням сега.Явно са си проблемни ,Скандинавски манталитет.
Ако някой се е главоблъскал като мен нека помага.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Съб Фев 23, 2008 17:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Ква VISA е -от новите с капачето или от старите сивите?
1320 код?
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Stoil_Pishikov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Юли 2007
Мнения: 133

МнениеПуснато на: Съб Фев 23, 2008 19:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Да с капачето,имам 2 едната е ,solo tv,пробвах вс. кодове и по 20мин. на авто -уви.Тази Нокиа от горния ми пост също не я хващаше VIZA-та.В понеделник ще пр. 1320 дано имам късмет.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igi66
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 17 Ное 2006
Мнения: 407
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Нед Фев 24, 2008 12:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Графиката на звука да ли е сива?
_________________
Телефон за връзка: 0889445366 Иван
http://www.igi66.com
skype:igi66_
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals