| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Stoil_Pishikov Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юли 2007 Мнения: 133
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 21:19 Заглавие: |
|
|
Отоплението на този кинескоп е 5.5в.
Съгласен съм че има отклонение на горе,заради високата честота,но не толкова.
Модерирано от RC
Stoil_Pishikov, ще ти дам един съвсем добронамерен съвет:
Престани да пишеш за известно време, а вземи и попрочети едно друго.
Много "олекваш" с постовете си.
И ако обичаш не започвай пак.
Много съм тъп и не разбрах ,за какво ме навиквате.
Май повече ще науча за себе си , ако чета афишите по улицата.
Последната промяна е направена от Stoil_Pishikov на Съб Мар 22, 2008 22:28; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vescherry Опитен потребител


Регистриран на: 08 Апр 2005 Мнения: 721
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 21:23 Заглавие: |
|
|
| zapad написа: | | Stoil_Pishikov написа: | | 21в отопление не е ли множко ,виж си батерията на уреда. | ако ги мери с осцилоскоп са си тамън толко |
Да с осцилоскопа ги меря.Мисля да наглася тримера да е в средата при тези волтове и все пак за всеки случай по съвета на mitachi - ще сменя филтриращия кондензатор след греца,ще го оставя да се тества поне ден.За сега благодаря на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoil_Pishikov Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юли 2007 Мнения: 133
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 21:28 Заглавие: |
|
|
| И B+, ли премери с осцилоскопа. БРАВО. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tomazo Опитен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2007 Мнения: 451 Местожителство: Македония
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 21:38 Заглавие: |
|
|
| vescherry написа: | ..... A51ERS357X550..!!?......
Да същия е кинескопа и най- добре се държи като размер на +В=130В,като отоплението е 21В.Явно е толкова но като че ли първоначалното 137В,му идеше много. |
Това захранване е коректно работил съм същийа ТВ
Този кинескоп нали ти е малко стран? Нали ти изглежда че отклонението му е 110 градуса. _________________ В момента уча български... ама все още не съм научил... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 21:53 Заглавие: |
|
|
| Stoil_Pishikov написа: | | И B+, ли премери с осцилоскопа. БРАВО. | Точно с осцилоскоп се правят наи точните замервания Ако вие на село не ползвате и не познавате този уред си е ваш проблем RC ти даде съвет но явно не вдяваш Спри да дразниш форума Ако няма какво да кажеш по добре мълчи и чети Има какво да научиш тук Нищо лично |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vescherry Опитен потребител


Регистриран на: 08 Апр 2005 Мнения: 721
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 22:40 Заглавие: |
|
|
| tomazo написа: | | vescherry написа: | ..... A51ERS357X550..!!?......
Да същия е кинескопа и най- добре се държи като размер на +В=130В,като отоплението е 21В.Явно е толкова но като че ли първоначалното 137В,му идеше много. |
Това захранване е коректно работил съм същийа ТВ
Този кинескоп нали ти е малко стран? Нали ти изглежда че отклонението му е 110 градуса. |
Да като че ли е 110 градуса,последно го нагласих на 132В,така заспа и размера и отоплението. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoil_Pishikov Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юли 2007 Мнения: 133
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 22:41 Заглавие: |
|
|
Нищо лично ,имам осцилоскоп който ти не си и сънувал,но исках да разбера как се мерят такива напрежения.и как вече да не ползваме обикнвения уред.
Oбещавам ви няма да се занимавам с глупавите ви истории ,тук с малки изключения нищо няма какво да научи човек.
Модерирано от RC
Отговора на въпроса ти е в съвета който ти дадох по-горе.
Писано е, и при това не веднъж.
А твоето НЕпоявяване във форума ще е само добре дошло.
Дано най-накрая да си изпълниш заканата или само ни плашиш?
Знанието без мисъл е загубен труд, а мисълта без знание-опасност.
Това важи за теб RC:
Последната промяна е направена от Stoil_Pishikov на Съб Мар 22, 2008 23:18; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 22:45 Заглавие: |
|
|
| Stoil_Pishikov написа: | Нищо лично ,имам осцилоскоп който ти не си и сънувал,но исках да разбера как се мерят такива напрежения.и как вече да не ползваме обикнвения уред.
Oбещавам ви няма да се занимавам с глупавите ви истории ,тук с малки изключения нищо няма какво да научи човек. | Да ти имах и самочуствието без покритие След като няма какво да научиш тук бегай леко у лево и си намери друг форум да си ръсиш простотиите  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoil_Pishikov Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юли 2007 Мнения: 133
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 23:08 Заглавие: |
|
|
RC-създаваш впечатление, че онанираш пред монитора от такива теми.
Това ми дава нужния отговор.
Модерирано от RC
С това вече премина всички граници и те уверявам, че в най-скоро време ще се разделиш с възможноста си да ни досаждаш.
Верно е казано кое не ходи по гората, а по хората.
Теб те е нагазило здраво. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Съб Мар 22, 2008 23:36 Заглавие: |
|
|
| Stoil_Pishikov написа: | Нищо лично ,имам осцилоскоп който ти не си и сънувал,но исках да разбера как се мерят такива напрежения.и как вече да не ползваме обикнвения уред.
Oбещавам ви няма да се занимавам с глупавите ви истории ,тук с малки изключения нищо няма какво да научи човек.
|
.И чий го дириш още тука?!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|