Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Продавам системи за непрекъснато подаване на мастило
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dakiss
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 356
Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Сря Мар 26, 2008 11:40    Заглавие: Продавам системи за непрекъснато подаване на мастило Отговорете с цитат

Продавам системи за непрекъснато подаване на мастило за EPSON, HP, CANON

Системите са комплекти, състоящи се от празни касети, силиконови тръби и резервоари за мастило. Системата осигурява непрекъснатото подаване на мастило към печатащата глава в зависимост от необходимото количество за всеки цвят. Нужно е само доливането на мастила в резервоарите. Предимства на системите:

* Намалява себестойността на печата повече от 30%.
* Намалява разходите за касети и мастило повече от 50%
* Себестойността на печата е вече по-ниска от тази на лазерните принтери.
* Лесни за монтаж и инсталация
* Удължава живота на принтера

Системите са произведени от фирма HUISHENG Digital Technology, която има защитен патент за производството им, както и ISO 9001 за организацията и качеството на продукцията. Системите са тествани с наливните мастила на INKTEC и специално одобрени от корейската фирма за съвместна продажба на двата продукта.

Има за над 100 модела принтери, така че питайте ако нещо конкретно има.
_________________
Който не знае - пита. Лошото е ако пита над два пъти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Сря Мар 26, 2008 11:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Canon i865.
Как изглежда самата система (защото съм виждал реализирани по различен начин)?
И все пак някакви цени?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dakiss
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 356
Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Сря Мар 26, 2008 12:15    Заглавие: Отговорете с цитат

RC написа:
Canon i865.
Как изглежда самата система (защото съм виждал реализирани по различен начин)?
И все пак някакви цени?


Ако си с тези глави 6BK; 3EPBK; 6Y; 6M; 6C цената на системата е 72 лева + ДДС.

Реализирани са и са изпробвани. Нямам снимки.
Ако искате да нямате проблеми си поръчвайте от мен или ползвайте показаните мастила.

Ако има други запитвания си пишете и с какви глави сте, защото някой модели принтери имат не само по една глава и да не стане разминаване. Малко е вероятно все пак, но .....
_________________
Който не знае - пита. Лошото е ако пита над два пъти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Сря Мар 26, 2008 12:31    Заглавие: Отговорете с цитат

"Пълнителите" са: BCl-3eBK, BCl-6BK,-6C,-6M,-6Y
Цитат:
Реализирани са и са изпробвани.

Все пак ми се щеше да видя реализацията.
Не винаги е удобна поради различни причини.
Посочената цена е само на системата, а мастилата ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dakiss
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 356
Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Сря Мар 26, 2008 13:10    Заглавие: Отговорете с цитат

За снимка ..... за твоята машинка

.... само това /малка е, ама ..../.

За удобството ти, ако е само лично не знам дали са предвидили производителите всичко което очакваш. Все пак си има ръководство за инсталацията на чист български език ..................................
цената е на системата само, а на мастилата цената им е 40-45 лева литъра + ДДС. Има да печатааааааааш Very Happy
_________________
Който не знае - пита. Лошото е ако пита над два пъти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Сря Мар 26, 2008 13:25    Заглавие: Отговорете с цитат

dakiss написа:
....За удобството ти, ако е само лично не знам дали са предвидили производителите всичко което очакваш. Все пак си има ръководство за инсталацията на чист български език ..................................

Този Rolling Eyes намек не го разбрах какво искаш да кажеш, но както и да е.
След като има ръководство (ако е за въпросната система) - качи го, че т.н. снимка е меко казано малка за да се разбере каквото и да е от нея (пък ако ще и да не е на "чист български").
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dakiss
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 356
Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Сря Мар 26, 2008 13:51    Заглавие: Отговорете с цитат

RC написа:

Този Rolling Eyes намек не го разбрах какво искаш да кажеш,

Ами поради това казано от теб
RC написа:
Не винаги е удобна поради различни причини.

Явно казаното допуска, че производителя не винаги си е домислил добре продукта и за това .....

Иначе повече инфо ще се помъча да пусна другата седмица.

То май не си струва за всяка система да сканирам и да пускам инфото, ама ще видим .....
_________________
Който не знае - пита. Лошото е ако пита над два пъти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Сря Мар 26, 2008 14:01    Заглавие: Отговорете с цитат

dakiss написа:
...Иначе повече инфо ще се помъча да пусна другата седмица.
То май не си струва за всяка система да сканирам и да пускам инфото, ама ще видим .....

Абе, карай...
След като е такъв голям проблем да се покаже нещо което се продава - не си прави труда.

Edit:
http://cisszhuhai.en.ec21.com/product_list.jsp?group_id=GC01031447&group_nm=Products&view_type=List
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dakiss
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 356
Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Сря Мар 26, 2008 14:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами сам видя, че инфо ... дал Господ ....... Интернета и Гугъла де Very Happy

Основното не се разбра май. За да има келепир ще трябват първоначални инвестиции за система и по литър от цвят .... после ... пей сърце Wink

Дали си струва ..... всеки сам си преценява.

Та ето ви тема за мислене преди да ме разпънете пак на кръст за инфо Wink
_________________
Който не знае - пита. Лошото е ако пита над два пъти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pdkfoto
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 30 Окт 2006
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Сря Мар 26, 2008 17:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Такава система се продава плюс мастило 5x100 ml. за Canon PIXMA 4300/4500 - във http://www.vali.bg/ на цена около 70 лв със ДДС.

Последната промяна е направена от pdkfoto на Чет Мар 27, 2008 13:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals