| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dakiss Опитен потребител

Регистриран на: 03 Ное 2007 Мнения: 356 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Мар 26, 2008 11:40 Заглавие: Продавам системи за непрекъснато подаване на мастило |
|
|
Продавам системи за непрекъснато подаване на мастило за EPSON, HP, CANON
Системите са комплекти, състоящи се от празни касети, силиконови тръби и резервоари за мастило. Системата осигурява непрекъснатото подаване на мастило към печатащата глава в зависимост от необходимото количество за всеки цвят. Нужно е само доливането на мастила в резервоарите. Предимства на системите:
* Намалява себестойността на печата повече от 30%.
* Намалява разходите за касети и мастило повече от 50%
* Себестойността на печата е вече по-ниска от тази на лазерните принтери.
* Лесни за монтаж и инсталация
* Удължава живота на принтера
Системите са произведени от фирма HUISHENG Digital Technology, която има защитен патент за производството им, както и ISO 9001 за организацията и качеството на продукцията. Системите са тествани с наливните мастила на INKTEC и специално одобрени от корейската фирма за съвместна продажба на двата продукта.
Има за над 100 модела принтери, така че питайте ако нещо конкретно има. _________________ Който не знае - пита. Лошото е ако пита над два пъти. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Мар 26, 2008 11:52 Заглавие: |
|
|
Canon i865.
Как изглежда самата система (защото съм виждал реализирани по различен начин)?
И все пак някакви цени? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dakiss Опитен потребител

Регистриран на: 03 Ное 2007 Мнения: 356 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Мар 26, 2008 12:15 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | Canon i865.
Как изглежда самата система (защото съм виждал реализирани по различен начин)?
И все пак някакви цени? |
Ако си с тези глави 6BK; 3EPBK; 6Y; 6M; 6C цената на системата е 72 лева + ДДС.
Реализирани са и са изпробвани. Нямам снимки.
Ако искате да нямате проблеми си поръчвайте от мен или ползвайте показаните мастила.
Ако има други запитвания си пишете и с какви глави сте, защото някой модели принтери имат не само по една глава и да не стане разминаване. Малко е вероятно все пак, но ..... _________________ Който не знае - пита. Лошото е ако пита над два пъти. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Мар 26, 2008 12:31 Заглавие: |
|
|
"Пълнителите" са: BCl-3eBK, BCl-6BK,-6C,-6M,-6Y
| Цитат: | | Реализирани са и са изпробвани. |
Все пак ми се щеше да видя реализацията.
Не винаги е удобна поради различни причини.
Посочената цена е само на системата, а мастилата ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dakiss Опитен потребител

Регистриран на: 03 Ное 2007 Мнения: 356 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Мар 26, 2008 13:10 Заглавие: |
|
|
За снимка ..... за твоята машинка
.... само това /малка е, ама ..../.
За удобството ти, ако е само лично не знам дали са предвидили производителите всичко което очакваш. Все пак си има ръководство за инсталацията на чист български език ..................................
цената е на системата само, а на мастилата цената им е 40-45 лева литъра + ДДС. Има да печатааааааааш  _________________ Който не знае - пита. Лошото е ако пита над два пъти. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Мар 26, 2008 13:25 Заглавие: |
|
|
| dakiss написа: | | ....За удобството ти, ако е само лично не знам дали са предвидили производителите всичко което очакваш. Все пак си има ръководство за инсталацията на чист български език .................................. |
Този намек не го разбрах какво искаш да кажеш, но както и да е.
След като има ръководство (ако е за въпросната система) - качи го, че т.н. снимка е меко казано малка за да се разбере каквото и да е от нея (пък ако ще и да не е на "чист български"). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dakiss Опитен потребител

Регистриран на: 03 Ное 2007 Мнения: 356 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Мар 26, 2008 13:51 Заглавие: |
|
|
| RC написа: |
Този намек не го разбрах какво искаш да кажеш, |
Ами поради това казано от теб
| RC написа: | Не винаги е удобна поради различни причини.
|
Явно казаното допуска, че производителя не винаги си е домислил добре продукта и за това .....
Иначе повече инфо ще се помъча да пусна другата седмица.
То май не си струва за всяка система да сканирам и да пускам инфото, ама ще видим ..... _________________ Който не знае - пита. Лошото е ако пита над два пъти. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dakiss Опитен потребител

Регистриран на: 03 Ное 2007 Мнения: 356 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Мар 26, 2008 14:30 Заглавие: |
|
|
Ами сам видя, че инфо ... дал Господ ....... Интернета и Гугъла де
Основното не се разбра май. За да има келепир ще трябват първоначални инвестиции за система и по литър от цвят .... после ... пей сърце
Дали си струва ..... всеки сам си преценява.
Та ето ви тема за мислене преди да ме разпънете пак на кръст за инфо  _________________ Който не знае - пита. Лошото е ако пита над два пъти. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pdkfoto Нов потребител

Регистриран на: 30 Окт 2006 Мнения: 45
|
Пуснато на: Сря Мар 26, 2008 17:32 Заглавие: |
|
|
Такава система се продава плюс мастило 5x100 ml. за Canon PIXMA 4300/4500 - във http://www.vali.bg/ на цена около 70 лв със ДДС.
Последната промяна е направена от pdkfoto на Чет Мар 27, 2008 13:02; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|