| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Авг 25, 2008 16:04 Заглавие: Re: ELITE 14ES09 товари TXO |
|
|
| old4 написа: | сигурен ли си че това (LA76810) е процесора  | Човека три пъти ти казва, а ти продължаваш да упорстваш | iwkom написа: | | Проц LA76810 |
| iwkom написа: | | Процесор LA76810 |
| iwkom написа: | | Всичко съвпада с изключение на процесора | Питай колегите на совалката, много са отзивчиви и могат да предложат схема с LA76810 даже в захранването  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пон Авг 25, 2008 19:57 Заглавие: |
|
|
| iwkom,прегледаи първия си пост, за "процесора", на всеки се случва да се обърка.... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nia Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2008 Мнения: 238 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Пон Авг 25, 2008 20:14 Заглавие: |
|
|
| Може да е имал в предвид ВИДЕОпроцесора,какво толкова главата му пуши на момчето,щом е сложил транзистор с D в захранването може и още автоголове да си е вкарал. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumen va4ev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2004 Мнения: 239 Местожителство: montana
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Авг 28, 2008 15:23 Заглавие: |
|
|
Тъй като питащия си заряза темата,според мен един катинар няма да е зле .Или да се премести,не и е тук мястото  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iwkom Опитен потребител


Регистриран на: 16 Май 2008 Мнения: 517 Местожителство: гр.Чирпан
|
Пуснато на: Чет Авг 28, 2008 17:26 Заглавие: |
|
|
Не виждам с какво горните мнения се отнасят по темата. А колкото до зарязванета не е вярно. Просто отсъствах два дена. Днес пуснах телевизора. Оказа се утечка в кондензатор, С568(47/160V) по схемата предоставена от mitachi във файлообменника. Така че закривам темата.
Последната промяна е направена от iwkom на Чет Авг 28, 2008 19:16; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Чет Авг 28, 2008 18:14 Заглавие: |
|
|
| iwkom написа: | | Не виждам с какво горните мнения се отнасят по темата. А колкото до зарязванета не е вярно. Просто отсъствах два дена. Днес пуснах телевизора. Оказа се утечка в кондензатор. Така че закривам темата. |
А,не! Току-така точно тази тема и по този начин не може да бъде закрита!
За кой кондензатор, номер?, става въпрос?; За кого ще бъде полезен за напред този отговор?-или да търси измежду 100-тина-200 кондензатора дефектиралия?
"Не виждам с какво" -с това, че клиентите по-някакъв начин са ЗАДЪЛЖЕНИ да се обръщат към вас за услуги, които в тази тема ясно проличава, че не сте в състояние и компетенция да извършвате!
| iwkom написа: | Процесор LA76810A
H 6AG1E
Останалите елементи са както ги написах + LC863532C, LA7642N CS4852-2бр.,24C08A. Крайния за THO-то 2SD1555 |
| iwkom написа: | | Всичко съвпада с изключение на процесора |
| iwkom написа: | | Предложената схема има различия както по захранването така и по развивките. Току що пробвах с работещо ТХО. Резултата е същия.+В е 36 V .Ако сменя BU508 DF със BU508AF няма ли да се получат усложнения. |
| vladimirstanoev написа: | | old4 написа: | сигурен ли си че това (LA76810) е процесора  | Човека три пъти ти казва, а ти продължаваш да упорстваш | iwkom написа: | | Проц LA76810 |
| iwkom написа: | | Процесор LA76810 |
| iwkom написа: | | Всичко съвпада с изключение на процесора | Питай колегите на совалката, много са отзивчиви и могат да предложат схема с LA76810 даже в захранването  |
| emoned написа: | | те не искаха да го карат в гаранционния сервиз . |
Даде ви се гратисен период да реагирате адекватно!
Сега вече., Вие можете да помолите Модераторите да изтрият нацяло тази тема, а аз при всеки удобен случай ще пращам за услуги при emoned, без ни най-малко да се интересувам какъв е той.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iwkom Опитен потребител


Регистриран на: 16 Май 2008 Мнения: 517 Местожителство: гр.Чирпан
|
Пуснато на: Чет Авг 28, 2008 19:12 Заглавие: |
|
|
| Явно има някакво недоразумение във всичко, но въпреки това се извинявам за малко грубия тон, и за това че не уточних точно решението на проблема ми. Сега си редактирам предишния пост , а ако модераторите сметнатг за нужно нека д азакрият темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Авг 28, 2008 19:33 Заглавие: |
|
|
И по коя схема ,може ли да уточниш,той Митачи е предоставил доста схеми за този форум .Защото така излиза С едикакво си а схемата един Господ я знае коя е  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|