| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
калина Опитен потребител


Регистриран на: 14 Яну 2008 Мнения: 450 Местожителство: стара загора
|
Пуснато на: Пет Окт 17, 2008 10:10 Заглавие: solid works |
|
|
Някой ходил ли на семинарите на Дитра _________________ Човек се учи, докато живее. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Пет Окт 17, 2008 13:07 Заглавие: |
|
|
Не, но може да се ходи и на семинари при мен. Това го знам по-добре и от Eagle.
Абе вие сте луди хора. Един си купува софтуер, друг ходи на семинари. Мамата си джаса. Няма ли за вас интернет, малко търпение и логичен подход? Зомбират ви по тези семинари. Нали споделих в друга тема за аутокада. Налага ми се да го ползвам щото нема друг начин. Покрай мен кьораво и сакато с дукимент за владеене на нам кое си ниво. К'во и да ги питах, се не знаят. Един даже се напъна да ми каже к'во знаел. Е знаел да прави паралелни линии. Примерно де. За скриптове не били учили, друго нещо пък преподавателя баш не можал да им обясни, а другото не било в програмата. Е, аз го попитах в "картинка" с 90000 обекта на които трябва да се сменят координатите по една далеч не проста формула как да го бъде ... и той каза "Ми никак." Та те така е с курсовете и обучението от обучители. Бахти и думата са измислили напоследък. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Окт 17, 2008 13:27 Заглавие: |
|
|
| Вместо да лепиш платки тогаз ,стани един обучител ,събери си курсисти ,ще изкараш повечко пари ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
калина Опитен потребител


Регистриран на: 14 Яну 2008 Мнения: 450 Местожителство: стара загора
|
Пуснато на: Пет Окт 17, 2008 14:08 Заглавие: |
|
|
| Vaklin написа: | | Не, но може да се ходи и на семинари при мен. Това го знам по-добре и от Eagle. |
Ваклин, ти си специалист по много неща. Май...ще трябва да се преместя при теб  _________________ Човек се учи, докато живее. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Пет Окт 17, 2008 23:56 Заглавие: |
|
|
На едно мнение сме.
| ELP написа: | | Вместо да лепиш платки тогаз ,стани един обучител ,събери си курсисти ,ще изкараш повечко пари ! |
Ти ме уби! Платките ще ги лепи една ромска девойка. Няма майтап.
За обучител ... Не искам. Мога да лъжа хората по-добре от повечето от вас, но вероятно понеже го мога, не го правя. В последно време такива курсове са изцяло за зомбиране на обучаемите от обучителя. Се си е тая дали ще те обучават да продаваш прахосмукачки и обучителката ще те поздравява с Долар ден, щото така трябвало или ще си водачка на автобус с облекло вид перашка, за да си различна от сивата маса или ще те лашкат нещо по темата MLM и т.н. С обучението по разни софтуери е същото. Ти си го купи и ние ще те научим. Ама като нема връзка между центъра и крайниците ща научат, ама друг път. Те предлагат обучение, а не поумняване. Хиляди пъти съм казвал, че интелект се предава по полов път. Лошото е, че не е заразно и повечето трудно прихващат.
Опа... Забравих. С телевизорите приключих на ниво 3УСЦТ и може да се брои, че от тях нищо не разбирам. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
калина Опитен потребител


Регистриран на: 14 Яну 2008 Мнения: 450 Местожителство: стара загора
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 7:04 Заглавие: |
|
|
На едно мнение сме.
Няма дя ходя на семинара. И без това не се чувствам достатъчно подготвена, пък и Ваклин изцяло повлия на мотивацията ми/т.е. на демотивацията ми/ И защо правиш струваш все около половото предаване на интелекта се въртиш  _________________ Човек се учи, докато живее. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Пон Окт 20, 2008 12:54 Заглавие: |
|
|
Да не си намерила алтернативен метод? _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
калина Опитен потребител


Регистриран на: 14 Яну 2008 Мнения: 450 Местожителство: стара загора
|
Пуснато на: Вто Окт 21, 2008 6:50 Заглавие: |
|
|
мммм, не знам, Ваклине. Не обичам да смесвам главата и това което е вътре с разни други части от тялото....
Впрочем, отидох все пак на семинара. Не съжалявам. _________________ Човек се учи, докато живее. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Вто Окт 21, 2008 10:55 Заглавие: |
|
|
Обичам, не обичам. К'ви сложни лафове. Се тая.
Я сподели наученото. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
калина Опитен потребител


Регистриран на: 14 Яну 2008 Мнения: 450 Местожителство: стара загора
|
Пуснато на: Вто Окт 21, 2008 12:05 Заглавие: |
|
|
За мен имаше много нови неща, но за по-добре запознатите новостите в продуктите на solid works са Curcuit Works- двупосочен обмен на информация със сисеми за проектиране на ел. схеми и печатни платки;
Art Cam-за мделиране и изработка на сложни форми и за лесно и и бързо създаване на 3D модели и обемни релефи. За мен беше интересно иSolid works Simulation-за инженерни анализи, сравнване на решения с цел бързо намиране на оптималния вариант, симулиране на реални работни условия,изпитване дали даден модел ще издържиусукване или вибрация, без да има нужа от физ. прототипи...И още много подобрение в инструменти и автоматизиране. А също и Solid works Enterprise PMD- за управляване на инженерни данн, документации и пр.Имаше дмонстрации
Такива ми ти работи. _________________ Човек се учи, докато живее. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|