Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

solid works
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
калина
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 14 Яну 2008
Мнения: 450
Местожителство: стара загора

МнениеПуснато на: Пет Окт 17, 2008 10:10    Заглавие: solid works Отговорете с цитат

Някой ходил ли на семинарите на Дитра
_________________
Човек се учи, докато живее.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Vaklin
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Юли 2005
Мнения: 2054

МнениеПуснато на: Пет Окт 17, 2008 13:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Не, но може да се ходи и на семинари при мен. Това го знам по-добре и от Eagle.

Абе вие сте луди хора. Един си купува софтуер, друг ходи на семинари. Мамата си джаса. Няма ли за вас интернет, малко търпение и логичен подход? Зомбират ви по тези семинари. Нали споделих в друга тема за аутокада. Налага ми се да го ползвам щото нема друг начин. Покрай мен кьораво и сакато с дукимент за владеене на нам кое си ниво. К'во и да ги питах, се не знаят. Един даже се напъна да ми каже к'во знаел. Е знаел да прави паралелни линии. Примерно де. За скриптове не били учили, друго нещо пък преподавателя баш не можал да им обясни, а другото не било в програмата. Е, аз го попитах в "картинка" с 90000 обекта на които трябва да се сменят координатите по една далеч не проста формула как да го бъде ... и той каза "Ми никак." Та те така е с курсовете и обучението от обучители. Бахти и думата са измислили напоследък.
_________________
--------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ELP
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 07 Яну 2004
Мнения: 6933
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Окт 17, 2008 13:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Вместо да лепиш платки тогаз ,стани един обучител ,събери си курсисти ,ще изкараш повечко пари !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
калина
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 14 Яну 2008
Мнения: 450
Местожителство: стара загора

МнениеПуснато на: Пет Окт 17, 2008 14:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Vaklin написа:
Не, но може да се ходи и на семинари при мен. Това го знам по-добре и от Eagle.


Ваклин, ти си специалист по много неща. Май...ще трябва да се преместя при теб Confused
_________________
Човек се учи, докато живее.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Vaklin
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Юли 2005
Мнения: 2054

МнениеПуснато на: Пет Окт 17, 2008 23:56    Заглавие: Отговорете с цитат

На едно мнение сме.

ELP написа:
Вместо да лепиш платки тогаз ,стани един обучител ,събери си курсисти ,ще изкараш повечко пари !


Ти ме уби! Платките ще ги лепи една ромска девойка. Няма майтап.

За обучител ... Не искам. Мога да лъжа хората по-добре от повечето от вас, но вероятно понеже го мога, не го правя. В последно време такива курсове са изцяло за зомбиране на обучаемите от обучителя. Се си е тая дали ще те обучават да продаваш прахосмукачки и обучителката ще те поздравява с Долар ден, щото така трябвало или ще си водачка на автобус с облекло вид перашка, за да си различна от сивата маса или ще те лашкат нещо по темата MLM и т.н. С обучението по разни софтуери е същото. Ти си го купи и ние ще те научим. Ама като нема връзка между центъра и крайниците ща научат, ама друг път. Те предлагат обучение, а не поумняване. Хиляди пъти съм казвал, че интелект се предава по полов път. Лошото е, че не е заразно и повечето трудно прихващат.

Опа... Забравих. С телевизорите приключих на ниво 3УСЦТ и може да се брои, че от тях нищо не разбирам.
_________________
--------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
калина
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 14 Яну 2008
Мнения: 450
Местожителство: стара загора

МнениеПуснато на: Пон Окт 20, 2008 7:04    Заглавие: Отговорете с цитат

На едно мнение сме.
Няма дя ходя на семинара. И без това не се чувствам достатъчно подготвена, пък и Ваклин изцяло повлия на мотивацията ми/т.е. на демотивацията ми/ И защо правиш струваш все около половото предаване на интелекта се въртиш Very Happy
_________________
Човек се учи, докато живее.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Vaklin
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Юли 2005
Мнения: 2054

МнениеПуснато на: Пон Окт 20, 2008 12:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Да не си намерила алтернативен метод?
_________________
--------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
калина
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 14 Яну 2008
Мнения: 450
Местожителство: стара загора

МнениеПуснато на: Вто Окт 21, 2008 6:50    Заглавие: Отговорете с цитат

мммм, не знам, Ваклине. Не обичам да смесвам главата и това което е вътре с разни други части от тялото....
Впрочем, отидох все пак на семинара. Не съжалявам.
_________________
Човек се учи, докато живее.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Vaklin
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Юли 2005
Мнения: 2054

МнениеПуснато на: Вто Окт 21, 2008 10:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Обичам, не обичам. К'ви сложни лафове. Се тая.
Я сподели наученото.
_________________
--------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
калина
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 14 Яну 2008
Мнения: 450
Местожителство: стара загора

МнениеПуснато на: Вто Окт 21, 2008 12:05    Заглавие: Отговорете с цитат

За мен имаше много нови неща, но за по-добре запознатите новостите в продуктите на solid works са Curcuit Works- двупосочен обмен на информация със сисеми за проектиране на ел. схеми и печатни платки;
Art Cam-за мделиране и изработка на сложни форми и за лесно и и бързо създаване на 3D модели и обемни релефи. За мен беше интересно иSolid works Simulation-за инженерни анализи, сравнване на решения с цел бързо намиране на оптималния вариант, симулиране на реални работни условия,изпитване дали даден модел ще издържиусукване или вибрация, без да има нужа от физ. прототипи...И още много подобрение в инструменти и автоматизиране. А също и Solid works Enterprise PMD- за управляване на инженерни данн, документации и пр.Имаше дмонстрации
Такива ми ти работи.
_________________
Човек се учи, докато живее.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals