 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
todor943 Нов потребител

Регистриран на: 01 Авг 2008 Мнения: 26
|
Пуснато на: Сря Май 27, 2009 19:43 Заглавие: ? |
|
|
Направих ето тази схема
Но съм сменил транзистора с IRF530 и съм сложил общо 3000мф кондензатори паралелно на плюса и минуса.Кондензатора, който регулира честотата е точно 1мф.Горе долу бобината от кола на какви параметри ще прави най-голяма волтова дъга(коефициент на насищане, честота)?Също някъде пишеше, че резистора на 3-тия крак на интеграла ограничавал тока, който отива към бобината - как да манипулирам лимита.С намаляване или увеличаване на съпротивлението се увеличава лимита?Първоначално захранвах схемата от зарядно за малки акумулатори, но не можех да получа достатъчно ток от него - само някъде до 1 ампер.След това пробвах с зарядно на автомобилен акумулатор, но се оказа, че то реално ми дава 20 волта и изгорих интеграла.Та как да увелича лимита за ток и да настроя оптимално схемата - отдавна съм учил електроника и малко ми се губи част от материята. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Май 27, 2009 19:51 Заглавие: |
|
|
| С този 2N3055 ,когато заработи ела ми се обади ,когато правих навремето електронно запалване за колата си 450 волтови BUX80 фърляха по една искра и толкоз ,този 100 волтов транзистор лошо му се пише. Пробвай с BU931 или други подобни специално пригодени за електронни запалвания ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
todor943 Нов потребител

Регистриран на: 01 Авг 2008 Мнения: 26
|
Пуснато на: Сря Май 27, 2009 20:04 Заглавие: |
|
|
| Заменил съм го с IRF530, той е мосфет полеви, така че нямам никакви проблеми дори без радиатор никога не е грял.Въпроса ми е как да направя искрите възможно най-големи т.е каква е оптималната честота, коефициент на насищане и т.н, също ако резистора на гейта на мосфета или базата на транзистора ограничава тока, как да увелича ограничението. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fortech Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2007 Мнения: 140
|
Пуснато на: Сря Май 27, 2009 23:15 Заглавие: |
|
|
Здравейте !
Резистора на извод 3 на таймера 555 ограничава тока през изходното стъпало на самия таймер , за да не дефектира; разбира се , ограничава и тока през базата на 2N3055 . Ако стойността на резистора е голяма , базовия ток , а от там и колекторния, ще е по-малък , съответно и тока през бобината. С поставянето на полевия транзистор , от този резистор нищо не зависи(за честотите , при които работи схемата) , нека си остане така.Мощността на искрата вече ще зависи само от коефициента на запълване на импулсите и честотата.За 555 относно запълването на импулсите ето едно просто правило: колкото резистора от +12В към 7-мо краче е по-малък(за 12 В не по-малко от 1К ), а резистора от 7 към 2 и 6-то краче по-голям , толкова повече коефициента се доближава до 0.5 , като практически никога не става толкова.За честотата - като се има впредвид за каква е разработена автомобилната бобина , експериментирай от 50 до 500 херца.Разбира се , може да разшириш обхвата на пробите , и да споделиш ефекта.
Успех ! _________________ Всички знаят , че еди кое си не може да се направи.Обаче се намери един , дето не знае , и вземе , че го направи.Така се раждат някои открития. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bvgdzk Опитен потребител


Регистриран на: 31 Авг 2008 Мнения: 549 Местожителство: ВАРНА
|
Пуснато на: Чет Май 28, 2009 2:48 Заглавие: |
|
|
Според мен най добре е коефициента на запълване да е 0,5.За честотата се ориентирай по оборотите на двигателя за които е предназначена бобината.Избери възможно най ниските обороти.
Запомни че оборотите ги дават за минута а честотата е за секунда.
така че f=обороти /60 _________________ няма сложни неща в техниката-трябва само да се досетиш и да ги направиш
акъл -полезен ми дай ---------пари сам ще си направя
Обучение за работа с PROTEL99 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Май 28, 2009 6:02 Заглавие: |
|
|
| Що ли ми се върти нещо в главата ,че при оборотомерите на честота 50 Hz съответстваха 1500 оборота в минута ,което не се получава по горната формула . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fortech Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2007 Мнения: 140
|
Пуснато на: Чет Май 28, 2009 10:06 Заглавие: |
|
|
Ами при едноцилиндров двутактов двигател на всеки оборот се подава по една искра , т.е. 3 000 об./мин са си 50 Hz. При едноцилиндров четиритактов на 2 оборота -- една искра, т.е. на 6 000 оборота съответстват 50 Hz.При четирицилиндровия четиритактов за един оборот -- 2 искри , за това при такъв двигател 50 Hz се получават при 1500 об./мин. todor943, след като искаш да създадеш електростатично поле , защо отхвърли предложението ми от първа страница , със същата схема можеш да управляваш и едно малко ТХО с вграден високоволтов изправител. Предимство:полето няма да е импулсно , а постоянно. Пък и не е скъпо - цял малък телевизор можеш да намериш на цената на бобината С бобината обаче имаш по-високо напрежение.И в двата случая е добре , както каза колегата по-горе , коефициента на запълване на импулсите е добре да е около 0.5 . Ако използваш ТХО , честотата трябва да е 15--16 килохерца (то е оразмерено да работи на 15. 625 Килохерца).
Успех ! _________________ Всички знаят , че еди кое си не може да се направи.Обаче се намери един , дето не знае , и вземе , че го направи.Така се раждат някои открития. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
todor943 Нов потребител

Регистриран на: 01 Авг 2008 Мнения: 26
|
Пуснато на: Чет Май 28, 2009 13:06 Заглавие: re |
|
|
Ами не знам за какво да питам в електронния магазин, понеже там се продават различни ТХО-та и не знам дали са по волтаж или си имат някакви кодове като транзисторите.Не съм сигурен дали без да зная подробности в магазина могат да ми кажат какво искам.Колкото до цените никога няма да си намеря ТХО за цената на бобината ми, защото е безплатно взета от Москвич Алеко .Бобината ще я пусна тази вечер като проба на 20 волта и някъде в килохерцовия обхват 6-16 килохерца и ще видя как се представя.Съвсем скоро ще изляза и ще си взема и 2,3 резервни 555-ици, и един по мощен полеви транзистор.Ще проверя и за ТХО, но не зная дали как точно да им кажа какво искам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Май 28, 2009 16:32 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | някъде в килохерцовия обхват 6-16 килохерца |
Е точно за бобина от Москвич това не е най подходящата честота ,нормално е 100-200 херца(3000-6000RPM на мотора) Ама пробвай ,нищо се не знае ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
5kan Нов потребител

Регистриран на: 21 Окт 2005 Мнения: 24 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|