Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Документация за пералня Индезит

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Chelsea_69
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 06 Дек 2004
Мнения: 149

МнениеПуснато на: Вто Мар 22, 2005 17:38    Заглавие: Документация за пералня Индезит Отговорете с цитат

Изгорял(буквално)част от електронния блок за управление.Подменени 5В изправителL4949E и едно от релетата,което бе се овъглило.Естествено не тръгва пералнята,програматорът постоянно сменя програмите.Някакви идеи и документация,евентуално.ПроцесорHD6433642RB95P,памет93С86AN.Не приемам идеи за подмяна на блока,щото първо се сетих за тях Crying or Very sad 200лв,а тъкмо и изтече гаранцията.Машината е като нова Mad (почти) Twisted Evil
Очевидно не гледаш къде пускаш темата Exclamation
Местя я.
showMANiak
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kolyo Tsonev
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 23 Дек 2003
Мнения: 249
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Вто Мар 22, 2005 19:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако светодиода мига 3 пъти с пауза 10 сек. паметта е празна.
Започни с това:
http://monitor.espec.ws/section7/topic47132.html
http://master-tv.com/proshivki/misc/wash.php?Indesit
http://www.remserv.ru/cgi/magazine/heading/home/32/675
http://www.remserv.ru/cgi/magazine/heading/home/33/696
Поне да беше казал модела на пералнята и на платката
_________________
Всяко ново е отдавна забравено старо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Chelsea_69
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 06 Дек 2004
Мнения: 149

МнениеПуснато на: Вто Мар 22, 2005 22:09    Заглавие: Re: Документация за пералня Индезит Отговорете с цитат

Chelsea_69 написа:
Изгорял(буквално)част от електронния блок за управление.Подменени 5В изправителL4949E и едно от релетата,което бе се овъглило.Естествено не тръгва пералнята,програматорът постоянно сменя програмите.Някакви идеи и документация,евентуално.ПроцесорHD6433642RB95P,памет93С86AN.Не приемам идеи за подмяна на блока,щото първо се сетих за тях Crying or Very sad 200лв,а тъкмо и изтече гаранцията.Машината е като нова Mad (почти) Twisted Evil
Очевидно не гледаш къде пускаш темата Exclamation
Местя я.
showMANiak

Съжалявам,че създадох излишна работа на мода!Извинявам се!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Chelsea_69
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 06 Дек 2004
Мнения: 149

МнениеПуснато на: Сря Мар 23, 2005 7:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Kolyo Tsonev написа:
Ако светодиода мига 3 пъти с пауза 10 сек. паметта е празна.
Започни с това:
http://monitor.espec.ws/section7/topic47132.html
http://master-tv.com/proshivki/misc/wash.php?Indesit
http://www.remserv.ru/cgi/magazine/heading/home/32/675
http://www.remserv.ru/cgi/magazine/heading/home/33/696
Поне да беше казал модела на пералнята и на платката

Извинявай,не се съобразих да разпиша всички данни...МоделW105TXRBG,а на платката има този надпис:WR@P 0020.5 LB2000 UNI-ST
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kolyo Tsonev
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 23 Дек 2003
Мнения: 249
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Сря Мар 23, 2005 8:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Във обменника на "monitor" има dump за нея,но първо провери дали проблема е в паметта.
Ако нямаш програматор за 93C86,можеш и сам да си го направиш по тази схема:
http://monitor.espec.ws/section7/topic46725.html
_________________
Всяко ново е отдавна забравено старо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals