| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Chelsea_69 Опитен потребител

Регистриран на: 06 Дек 2004 Мнения: 149
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 17:38 Заглавие: Документация за пералня Индезит |
|
|
Изгорял(буквално)част от електронния блок за управление.Подменени 5В изправителL4949E и едно от релетата,което бе се овъглило.Естествено не тръгва пералнята,програматорът постоянно сменя програмите.Някакви идеи и документация,евентуално.ПроцесорHD6433642RB95P,памет93С86AN.Не приемам идеи за подмяна на блока,щото първо се сетих за тях 200лв,а тъкмо и изтече гаранцията.Машината е като нова (почти)
Очевидно не гледаш къде пускаш темата
Местя я.
showMANiak |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Kolyo Tsonev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Дек 2003 Мнения: 249 Местожителство: Русе
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Chelsea_69 Опитен потребител

Регистриран на: 06 Дек 2004 Мнения: 149
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 22:09 Заглавие: Re: Документация за пералня Индезит |
|
|
| Chelsea_69 написа: | Изгорял(буквално)част от електронния блок за управление.Подменени 5В изправителL4949E и едно от релетата,което бе се овъглило.Естествено не тръгва пералнята,програматорът постоянно сменя програмите.Някакви идеи и документация,евентуално.ПроцесорHD6433642RB95P,памет93С86AN.Не приемам идеи за подмяна на блока,щото първо се сетих за тях 200лв,а тъкмо и изтече гаранцията.Машината е като нова (почти)
Очевидно не гледаш къде пускаш темата
Местя я.
showMANiak |
Съжалявам,че създадох излишна работа на мода!Извинявам се! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Chelsea_69 Опитен потребител

Регистриран на: 06 Дек 2004 Мнения: 149
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 7:59 Заглавие: |
|
|
Извинявай,не се съобразих да разпиша всички данни...МоделW105TXRBG,а на платката има този надпис:WR@P 0020.5 LB2000 UNI-ST |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Kolyo Tsonev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Дек 2003 Мнения: 249 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 8:49 Заглавие: |
|
|
Във обменника на "monitor" има dump за нея,но първо провери дали проблема е в паметта.
Ако нямаш програматор за 93C86,можеш и сам да си го направиш по тази схема:
http://monitor.espec.ws/section7/topic46725.html _________________ Всяко ново е отдавна забравено старо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|