 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Съб Дек 25, 2010 17:09 Заглавие: |
|
|
Не искам да ставам съдия,но има аларми,които без подаден контакт при отворена врата включват мигачите за определено време-като предупреждение към другите водачи нощно време.И мен това ме е дразнело,но си е факт.И още-ако автомобилът е френски-РЕНО,ПЕЖО,той има т.н. "малък контакт"-първото положение след OFF.Ако се хванем там,ще имаме +12 при това първо положение,ще имаме +12 и на контакт,но при включване на стартера тези + 12 изчезват-т.е. ще "познаем" кога стартерът е включен.Този "малък контакт" позволява при загасен двигател да слушаме радио,да ползваме запалката и вероятно още нещо -АСС си е съкращение от АКСЕСОАРИ.Когато включим стартера да палим,там напрежението изчезва с цел да се предпазим от пикове с обратна полярност,породени от голямата консумация на стартера.Сега конкретно за погрешното свързване на релето за блокировка и дефектирането на 2003-склонен съм да мисля,че е възможно.Все пак външните релета,които се ползват от тези аларми имат ток на включване около и над 100 mA,така че като се знае призхода на алармата,никак не е невероятно чипът да се скапе.Друг вече е въпросът защо колегата при 60-70 монтирани аларми свързва грешно релето,задава тези въпроси и най-вече-защо ползва такива боклуци като цитирания GIORDON при наличието на куп качествени и железни български алармени системи за автомобили!Между другото,колега от автомобилен форум си е купил въпросният боклук в кутия,на която е написано: MILLENIUM-GIORDON".MILLENIUM БЯХА български аларми,но явно евтиното китайско производство надделява и някой се е полакомил за лесни печалби.Иначе не мога да си обясня как ще си поставиш утвърдената търговска марка на това меко казано недоразумение  _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
termin_6 Опитен потребител


Регистриран на: 20 Яну 2010 Мнения: 341 Местожителство: Райково
|
Пуснато на: Пон Дек 27, 2010 13:07 Заглавие: |
|
|
Ditronix, написъл си доста верни неща, макар някои да са излишни.
Всичко, което съм написал, е конкретно за тази автоаларма, т.е. мигачите работят само на отворена врата и подаден контакт.
И разбира, се на атакувана система.
Ако ти Ditronix, знаеш такива, " които без подаден контакт при отворена врата включват мигачите за определено време-като предупреждение към другите водачи нощно време.", моля, драсни ми ги конкретно по имена на л.с., щото аз имам претенциите да съм доцент в автоалармомонтирането и ремонтирането, но досега такава не съм видял.
А съм борил доста..., не се правя.
| Цитат: | | ...Все пак външните релета,които се ползват от тези аларми имат ток на включване около и над 100 mA,така че като се знае призхода на алармата,никак не е невероятно чипът да се скапе... |
За да сме коректни към бъдещите четящи, бобинката на релето, консумира точно 120 mA.
ULN 2003 издържа повече от 500 mA ток, когато е комутиран само 1 от транзисторите(какъвто е неговият случай). Практически съм го изпробвал.
Не че 2003 не може да дефектира, но за да изкара от колектора +12V, то трябва да е пробил вътрешният диод в интеграла(между колектора и захранването) или през бобината на релето.
Ето една тема от форума.
Че тази аларма е проблеми, е ясно. Не нужно да се чете по форумите. Имал съм собствени сблъсаци с нея и я познавам к'во е.
blondster , очакват те проблеми с дистанционните и там, ще затънеш окончателно.
И на този модел те не са с динамичен код и не са обучаеми.
Като си тръгнал да се учиш да слагаш аларми, снабди се с нещо качествено, поне средна ръка...
Успех !
п.п. | Цитат: | | ...Друг вече е въпросът защо колегата при 60-70 монтирани аларми свързва грешно релето,задава тези въпроси... |
Мноого точно написано.
За произведените в BG автоаларми, добро или нищо.
Затова от мен нищо.
Пълно е по форумите с ревящи, а производителите не уважават гаранциите.
Ако blondster е малко "в час", от всички писали в темата, ще е разбрал какво е сбъркал и ще си оправи грешките.  _________________ Когато човек иска да направи нещо намира начин, когато не иска намира причина. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Пон Дек 27, 2010 20:13 Заглавие: |
|
|
Доколкото помня-един от моделите на SUN I пали мигачите по описаният от мен начин.Не се наемам да твърдя за други модели,защото след изчерпването на пазара на A'Safe монтирах две някакви тайвански,които в последствие ми останаха за спомен,няколко ENFORCER и точно четири TOP GUN 555 и разбрах,че не си струва да си вкарвам таралеж в гащите.После минах на български-МАК и различните модели на ТЕХНОЕЛЕКТРОНИКА-Варна.Пазарът тук в Провадия не е голям,затова не се осмелих да държа на склад като колегите от Варна по 10-15 модела.Но определено българските аларми бяха безпроблемни.Това е.Не съм кой знае какъв специалист,може би затова при мен всяка връзка минаваше през поялника и мога с чиста съвест да кажа че по моя вина аларма,монтирана на каква да е кола проблем не е създавала,да не говорим пък за оставане на пътя на мой клиент.Е с това не мога да се похваля. _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lusi blazev Опитен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2006 Мнения: 1310 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Пон Дек 27, 2010 23:56 Заглавие: |
|
|
Колега termin_6 , има такива аларми които БЕЗ да си подал на контакт, пускат мигачите при отворена врата. Не се сещам точно за името , но книжката им е с един орел отпред и е в бяло и зелено. Абе някакъв Китайски ташак. Монтирал съм сигурно над 100 бр. от тях , когато работех в автоцентър "Кирилов", тук в Свищов. Не му правя реклама, даже напротив. Та тоя Китайски боклук идваше на доставна цена 36-37 лв. , и понеже е евтин го монтирахме дори само като модул за ЦЗ. Без да му закачаме там сирени , шокови датчици и т.н. Тази аларма си пускаше мигачите независимо дали си на контакт или не. Налагаше се да лъжем клиентите, на които не им харесва това, че тази аларма е била за Американския пазар,и там така било по закон и ала-бала. Ама кво да се прай, нали трябва да се вземат на хората парите (по разбиранията на шефа). Та така. Добре,че вече не работя там.
Мисля че имам някъде една книжка. Ако я намеря утре ще кача снимка. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gmg_service Опитен потребител

Регистриран на: 06 Фев 2006 Мнения: 595 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Вто Дек 28, 2010 0:08 Заглавие: re |
|
|
| Господин доцент(termin_6),мога да ви уверя ,че има няколко модела на марката GIORDON ,при които мигачите си мигат при отвоена врата или капак без да е на контакт колата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
termin_6 Опитен потребител


Регистриран на: 20 Яну 2010 Мнения: 341 Местожителство: Райково
|
Пуснато на: Вто Дек 28, 2010 11:01 Заглавие: |
|
|
Нямам причини да не ви вярвам.
Не ви ли е направило впечатление, обаче, ужасната и съмнителна прилика между, GIORDON и SUN I, спомената от Ditronix.
И като е тръгнало на спам, аз не съм имал никакви проблеми, нито с ENFORCER (аларма или имобилайзер- желязо са), TOPP GUN 555- желязо. С нея имам умопомрачителни постижения...и с блока и дистанционните.
Ако си спомняте некъде в разгара на 97-98 г., TOPP GUN 555, се харчеше като "топъл хляб", за 100$., при положение, че цените на алармите, не са по различни от сега.
В далечната '99 съм монтирал стандартен TOPP GUN 555 на skoda 130 l с газ и съм я правил да "пали" на газ от алармата...
И си е постижение, щото едно, че не е предвидена за такива функции и второ, по- антиавтомобили от тези -няма.
И на нито една от гореспоменатите аларми, не е имало опцията да включват мигачи само на отворена врата.
| gmg_service написа: | | ...има няколко модела на марката GIORDON ,при които мигачите си мигат при отвоена врата или капак без да е на контакт колата. |
Ако може да ги посочиш по модели, постни ги, за да ги знаят всички. Я са 3-4 модела, я не.
gmg_service, ти ми помогна в тежък момент с ценна информация. Това не се забравя.
Колкото до "доцентурата" , що го взимаш навътре и се дразниш?
Вкарай малко чувство за хумор.
| lusi blazev написа: | | ...Абе някакъв Китайски ташак...Тази аларма си пускаше мигачите независимо дали си на контакт или не. Налагаше се да лъжем клиентите,... |
Колега lusi blazev, никога, не съм "качвал" на кола аларма с неясен произход и без да мога тотално да я владея. Никога, не съм казал на клиент, че има нещо невъзможно...стига да плащат...и разбира се, да не е в разрез с етиката (като много случаи на дублурани дистанционни и ключове, при съмнителни монтажници). Те са ми били работодатели...
Спирам до тука, че не ща да ми бият чумбери модераторите...
В заключение значи, blondster, всъщност вече, няма проблеми.
Така излиза от вашите твърдения.
Да, ама, на мен по човешки ми е мъчно за него...  _________________ Когато човек иска да направи нещо намира начин, когато не иска намира причина. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Вто Дек 28, 2010 19:02 Заглавие: |
|
|
Точно TOP GUN 555 ме отказаха от "вносните" аларми.От цитираните 4 броя,монтирани от мен,на две само за месец се прецакаха приемниците на контролния модул,а на третата-единия трансмитер.И разбрах,че не си струва да хамалувам за тоя,дето духа!Иначе е истина,че бяха първите достъпни аларми със скачащ код.ENFORCER не са ми правили проблеми,но цените им по онова време бяха малко непосилни за дрънгелите,които хората тогава си купуваха.И в един момент се оказа че има български аларми,не по-лоши от тях..Това е от мен.Колкото до дистанционното палене-винаги съм бил скептичен.Че за какво му е тази опция на един нормален човек?Ако очакваш някой да ти закачи "пластика" на запалването-да,пали от 30-40 метра,но ако не-защо??? _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|