Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Електромери - мнения
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43, 44, 45  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Dumfree
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 11 Май 2004
Мнения: 54

МнениеПуснато на: Сря Юни 16, 2004 12:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Кои електромери са с спирачка, защото съм разглобявал няколко различни , модела български и такова нещо не съм виждал
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Grrr
Гост





МнениеПуснато на: Сря Юни 16, 2004 13:02    Заглавие: Mda Отговорете с цитат

Dumfree написа:
Кои електромери са с спирачка, защото съм разглобявал няколко различни , модела български и такова нещо не съм виждал

Vsichki mehanichni elektromeri imat magnitni spirachki
No tova ne mu prechi ako razmenish vhoda na fazata da se zavyrti naobrtatno Wink
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Съб Юни 19, 2004 14:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте експериментатои
Когато става въпрос за магнити мога да ви препоръчам да си намерите от магнитрон за микровълнова фурна-- малък по размери и много по-мощтен от тези на говорителите
Върнете се в началото
SurchO
Гост





МнениеПуснато на: Сря Юни 23, 2004 21:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Mnoo se radvam na "PROEKTA".. ideiata e iaka no niakoi zamislial li se e kak tova neshto shte se otrazi na ostanalite neshta ot mrejata (computer.Televizor. audio usilvateli mikrovalnovi. Elektronni hladilnici i oshte kup gluposti deto sa gi izmislili taiva kat nas Elektrichari)
Dali niam da se pobyrkat ?????
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Пет Юли 02, 2004 10:45    Заглавие: Re: Mne Отговорете с цитат

Този линк не се отваря , ако е възможно прати ми схемата на : [email protected] -------БЛАГОДАРЯ---------------тотов съм да експериментирам
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Пет Юли 02, 2004 10:46    Заглавие: Отговорете с цитат

тоя линк към саита е изтрит или аз не го виждам .. качете схемата на някое free та да терзаят повече хора
Върнете се в началото
tchav
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 05 Юли 2004
Мнения: 753

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 7:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Понеже този http://free.bol.bg/suxfan/Tok-IGBT-F84.jpg линк не се отваря, ако някой има снимката на схемата, моля да ми я изпрати!
_________________
Сашо Чавдаров
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
palavnik
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Сря Юли 07, 2004 6:05    Заглавие: За електромерите Отговорете с цитат

Здравейте! Като нов във форума и "изостанал" по темата имам следния въпрос: Има ли все пак някой който е експериментирал "прословутата" украинска схема "пестелив електромер" и ако е така как може да се "стигне" до нея....????
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tchav
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 05 Юли 2004
Мнения: 753

МнениеПуснато на: Пон Юли 12, 2004 14:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
направих схемата, която е пуснал Suxfan, защото руската е видимо неработоспособна, обаче има проблем с хекса, по точно само на един от изходите на пика има импулси и то не каквито трябва.
Моля някой друг, ако има впечатления да ги сподели.
_________________
Сашо Чавдаров
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост
Гост





МнениеПуснато на: Вто Юли 13, 2004 0:43    Заглавие: Отговорете с цитат

А какви трябва да са тези импулси?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43, 44, 45  Следваща
Страница 5 от 45

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals