| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Петров Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2004 Мнения: 1246 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Мар 16, 2006 14:17 Заглавие: |
|
|
При 2х 40В най вероятно става въпрос за електромеханочен спийд контролер а там проблема вече е в експлуатацията а не в презареждане на батерията.
При този контролер най серизно се товари 1ва батерия и нейния разряд е по голям. сега си представи какво става с 2ра батерия която по време на заряд е включена последователно на 1ва батерия.
И се започва едно кипене температурите стигат до 50 60 градуса и.т.н.
Въобще е голяма веселба.
Само още един въпрос, Изправителя пулсар ли е? Ако е такъв ме съмнява да презарежда батериите а и в него са заложени всички необходими режими за зареждане на тези батерии.
П.П. По бегли и съвсем предварителни разчети проектирането и разработката на качественно зарядно за електрокарни батерии ще е приблизително равна на цената на нова батерия а това никак не е малко и се съмнявам хората ти да се навият да инвестират такива пари. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mishomvp Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2004 Мнения: 2357 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Нед Мар 19, 2006 22:29 Заглавие: Да прав си ! |
|
|
| Петров написа: | При 2х 40В най вероятно става въпрос за електромеханочен спийд контролер а там проблема вече е в експлуатацията а не в презареждане на батерията.
При този контролер най серизно се товари 1ва батерия и нейния разряд е по голям. сега си представи какво става с 2ра батерия която по време на заряд е включена последователно на 1ва батерия.
И се започва едно кипене температурите стигат до 50 60 градуса и.т.н.
Въобще е голяма веселба.
Само още един въпрос, Изправителя пулсар ли е? Ако е такъв ме съмнява да презарежда батериите а и в него са заложени всички необходими режими за зареждане на тези батерии.
П.П. По бегли и съвсем предварителни разчети проектирането и разработката на качественно зарядно за електрокарни батерии ще е приблизително равна на цената на нова батерия а това никак не е малко и се съмнявам хората ти да се навият да инвестират такива пари. |
Да така е електромеханичен е спиид контролера ! А акумолаторите са уловни. А за изправителя незнам какъв е, но ще питам и допълнително ще пиша ... А сега за зарядното, трябва да се измисли нещо какво да е и така нататък ... Да видим кой е най-удачния вариатн щом казваш, че проектирането на нещо такова ще излезне доста ...
Благодаря !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Петров Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2004 Мнения: 1246 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Мар 21, 2006 15:51 Заглавие: Re: Да прав си ! |
|
|
| mishomvp написа: |
А сега за зарядното, трябва да се измисли нещо какво да е и така нататък ... Да видим кой е най-удачния вариатн щом казваш, че проектирането на нещо такова ще излезне доста ...
Благодаря !!! |
Каквото и да се измисли, ако хората не експлоатират правилно батериите няма да им помогне а в 90% от случаите проблема е в екплоатацията а не в зарядното макар и на пръв поглед да изглежда обратно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Shtur Гост
|
Пуснато на: Вто Мар 21, 2006 17:02 Заглавие: Re: Да прав си ! |
|
|
| Петров написа: | | mishomvp написа: |
А сега за зарядното, трябва да се измисли нещо какво да е и така нататък ... Да видим кой е най-удачния вариатн щом казваш, че проектирането на нещо такова ще излезне доста ...
Благодаря !!! |
Каквото и да се измисли, ако хората не експлоатират правилно батериите няма да им помогне а в 90% от случаите проблема е в екплоатацията а не в зарядното макар и на пръв поглед да изглежда обратно. |
Ми то експлоатацията на такава батерия да не мислиш че не е обвързана със зарядното
Ако беше за автомобил или мотокар, да си правиш такива изводи ама пък точно за електрокар  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Петров Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2004 Мнения: 1246 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Мар 22, 2006 9:55 Заглавие: Re: Да прав си ! |
|
|
| Shtur написа: | Ми то експлоатацията на такава батерия да не мислиш че не е обвързана със зарядното
Ако беше за автомобил или мотокар, да си правиш такива изводи ама пък точно за електрокар  |
Естественно че е обвързана но по множество наблюдения се оказва че проблема е в човешкия фактор а не в зарядното. Обикновенно производителя на батерията препоръчва и зарядно към нея с което са правени тестове и е доказало работоспособността си но при неправилна експлоатация и перфектно да е зарядното нещата стават кошмарни и за 2 години ако не и по бързо батерията се сдухва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|