Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търся схема за зареждане на акумулатори на Електрокар ?
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Петров
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юни 2004
Мнения: 1246
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 14:17    Заглавие: Отговорете с цитат

При 2х 40В най вероятно става въпрос за електромеханочен спийд контролер а там проблема вече е в експлуатацията а не в презареждане на батерията.
При този контролер най серизно се товари 1ва батерия и нейния разряд е по голям. сега си представи какво става с 2ра батерия която по време на заряд е включена последователно на 1ва батерия.
И се започва едно кипене температурите стигат до 50 60 градуса и.т.н.

Въобще е голяма веселба.

Само още един въпрос, Изправителя пулсар ли е? Ако е такъв ме съмнява да презарежда батериите а и в него са заложени всички необходими режими за зареждане на тези батерии.

П.П. По бегли и съвсем предварителни разчети проектирането и разработката на качественно зарядно за електрокарни батерии ще е приблизително равна на цената на нова батерия а това никак не е малко и се съмнявам хората ти да се навият да инвестират такива пари.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mishomvp
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 2357
Местожителство: Златоград

МнениеПуснато на: Нед Мар 19, 2006 22:29    Заглавие: Да прав си ! Отговорете с цитат

Петров написа:
При 2х 40В най вероятно става въпрос за електромеханочен спийд контролер а там проблема вече е в експлуатацията а не в презареждане на батерията.
При този контролер най серизно се товари 1ва батерия и нейния разряд е по голям. сега си представи какво става с 2ра батерия която по време на заряд е включена последователно на 1ва батерия.
И се започва едно кипене температурите стигат до 50 60 градуса и.т.н.

Въобще е голяма веселба.

Само още един въпрос, Изправителя пулсар ли е? Ако е такъв ме съмнява да презарежда батериите а и в него са заложени всички необходими режими за зареждане на тези батерии.

П.П. По бегли и съвсем предварителни разчети проектирането и разработката на качественно зарядно за електрокарни батерии ще е приблизително равна на цената на нова батерия а това никак не е малко и се съмнявам хората ти да се навият да инвестират такива пари.


Да така е електромеханичен е спиид контролера ! А акумолаторите са уловни. А за изправителя незнам какъв е, но ще питам и допълнително ще пиша ... А сега за зарядното, трябва да се измисли нещо какво да е и така нататък ... Да видим кой е най-удачния вариатн щом казваш, че проектирането на нещо такова ще излезне доста ...
Благодаря !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Петров
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юни 2004
Мнения: 1246
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Мар 21, 2006 15:51    Заглавие: Re: Да прав си ! Отговорете с цитат

mishomvp написа:

А сега за зарядното, трябва да се измисли нещо какво да е и така нататък ... Да видим кой е най-удачния вариатн щом казваш, че проектирането на нещо такова ще излезне доста ...
Благодаря !!!


Каквото и да се измисли, ако хората не експлоатират правилно батериите няма да им помогне а в 90% от случаите проблема е в екплоатацията а не в зарядното макар и на пръв поглед да изглежда обратно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Shtur
Гост





МнениеПуснато на: Вто Мар 21, 2006 17:02    Заглавие: Re: Да прав си ! Отговорете с цитат

Петров написа:
mishomvp написа:

А сега за зарядното, трябва да се измисли нещо какво да е и така нататък ... Да видим кой е най-удачния вариатн щом казваш, че проектирането на нещо такова ще излезне доста ...
Благодаря !!!


Каквото и да се измисли, ако хората не експлоатират правилно батериите няма да им помогне а в 90% от случаите проблема е в екплоатацията а не в зарядното макар и на пръв поглед да изглежда обратно.

Ми то експлоатацията на такава батерия да не мислиш че не е обвързана със зарядното Twisted Evil
Ако беше за автомобил или мотокар, да си правиш такива изводи ама пък точно за електрокар Very Happy
Върнете се в началото
Петров
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юни 2004
Мнения: 1246
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Мар 22, 2006 9:55    Заглавие: Re: Да прав си ! Отговорете с цитат

Shtur написа:
Ми то експлоатацията на такава батерия да не мислиш че не е обвързана със зарядното Twisted Evil
Ако беше за автомобил или мотокар, да си правиш такива изводи ама пък точно за електрокар Very Happy


Естественно че е обвързана но по множество наблюдения се оказва че проблема е в човешкия фактор а не в зарядното. Обикновенно производителя на батерията препоръчва и зарядно към нея с което са правени тестове и е доказало работоспособността си но при неправилна експлоатация и перфектно да е зарядното нещата стават кошмарни и за 2 години ако не и по бързо батерията се сдухва.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals