| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
trubel Гост
|
Пуснато на: Нед Апр 09, 2006 16:07 Заглавие: Помощ за Blaupunkt car 300 - КОД!!! |
|
|
Здравейте,
вече изпадам в истерия, защото не мога да си намеря кода за касетофона Blaupunkt car 300. Ще съм Ви благодарен ако ми помогнете. Данните са следните:
s/n gm1300v3465980
type 7647852320
Благодаря Ви предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Нед Апр 09, 2006 16:12 Заглавие: |
|
|
Тук кодове по сериен номер не се смятат!!! _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
saaemo Опитен потребител


Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 213 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Нед Апр 09, 2006 16:22 Заглавие: Re: Помощ за Blaupunkt car 300 - КОД!!! |
|
|
| trubel написа: | Здравейте,
вече изпадам в истерия, |
има доктори  _________________ Докато губиш нещо, не се знае какво печелиш
Поздрави Емо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Нед Апр 09, 2006 17:09 Заглавие: |
|
|
Разбрах че Госта e от Шумен .Може да ме намериш на 0888 799 723 _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Пон Апр 10, 2006 9:31 Заглавие: |
|
|
Е,човекът иска Free,а доколкото се досещам познава доста техници в града  _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ФОРМАТЦЕВТ Опитен потребител


Регистриран на: 23 Юни 2004 Мнения: 166 Местожителство: Лясковец BG
|
Пуснато на: Пон Апр 10, 2006 21:10 Заглавие: |
|
|
предполагам че, кастофона не е твой и ако си се наел да го "разкодираш" поне трябва да имаш елементарна представа как да намериш начина ... а ако не става с калкулатора ти за BlauPunkt се замисли върху въпроса да събереш един прост програматор за 68HC05 - няма да ти е излишен  _________________ Пречките са онези малки неща около пътя ни които виждаме ако отклоним поглед от целта
http://diagnostika.hit.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Вто Апр 11, 2006 10:27 Заглавие: |
|
|
пробвай 1234 10 пъти ако не стане ги обърни 4321 пак 10 пъти  _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
trubel Гост
|
Пуснато на: Сря Апр 12, 2006 12:15 Заглавие: Благодарност за отговорите |
|
|
Благодаря на всички за компетентните мнения. Касетофона е мой, само че след -20 градусовите температури не успях да намеря кода, за да го разкодирам след като презареждах акомулатора.
Както някой се е досетил бих желал да получа кода безплатно. Не бих искал да давам пари на човек, който се е сдобил с нелицензиран софтуер и се опитва да продава код за по 15-20 лв.
Вече няма значение...от английски сайт колегите ми помогнаха и вече касетофона бачка безотказно
Благодаря все пак на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Апр 12, 2006 12:38 Заглавие: |
|
|
Странно търговец на китаиски играчки да нарича Англиискте техници колеги  _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
prodan_ Гост
|
Пуснато на: Сря Апр 12, 2006 12:41 Заглавие: |
|
|
интересно, а вашата ОС на компютъра също е лицензирана , така ли ?
или може би работите с Линукс????
какво трябва да означава
"човек, който се е сдобил с нелицензиран софтуер и се опитва да продава код за по 15-20 лв" ?
в повечето случаи тези кодове ние не си ги смучим от пръстите, а за да се доберем дотях сме положили не малко усилия и ни е коствало не една и две безсънни нощи, и купчина пдф-и на разните му там производители на знайни и незнайни чипове!!
за мое, а смятам и на колегите, най-голямо съжаление апаратът ви не е ходил при някой нормален майстор .... тогава щеше да е интересно на кой английски сайт щяха да ви дадат кода
-------------
към колегите - е, сега разбрахте ли какво дърво го хапнахме с тия подаяния дето някои раздават във вид на кодове калкулирани по сериен номер:(
това е може би единственият път когато съм съжалявал, че съм се оказал прав(цитирам какво съм писал по въпроса преди време)
"..... щото съвсем скоро ще почнете да чувате от клиентите си "КОЛКО??КОЛКО?? ... ЛЕВА?? ЧЕ ТО В И-НЕТА ГИ СМЯТАТ БЕЗПЛАТНО, УЕ!"
и иди после че обяснявай че апаратите ги правиш по оня начин с поялника и не е като да натиснеш неколко бутона на клавиатурата (та да не ти се цупят кат щипнати булки когато си търсиш парите). Щото у клиентите се наслагва мнението че ние си седим с лаптопите по офисите и редим по цял ден пасианси, и само чакаме некой будала да дойде да му видим кодчето с калкулатора за да гушнем кинтите....."
на мен лично ми се е случвало подобно,след като дойдоха да им сваля апарата, на въпроса какво смятат да го правят ми отговориха "а ми то в нета ще ни го разкодират".... 
затова БАН за всеки искащ код за апарат по сериен номер (стига да не е апарат за които все още няма достъпни програмни средства за разкодиране) , че и за този, раздаващ кодове на ляво и дясно, парадирайки с калкулаторите си !!!!!!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|